Hangar Yapılar CMZ-4001

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

 

 

Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve montaj süresini oldukça kısaltmaktadır. Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve uygun çözümlerle üretilmektedir. Çelik yapılar, bulundukları bölgeye gore statik projelerine uygun bir şekilde hazır profil ya da yapma kolon, kiriş detayları ile çözüm sağlarlar.

 

 

 

Yapısal malzeme olarak çelik, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada en çok tercih edilen yapı malzemelerinden biridir. Çelik yapılar sağlam, güçlü ve hafif olmasının yanında oldukça dayanıklı ve uygun maliyetlidir. Çelik yapılar geleneksel yapılara göre daha verimli ve esnektir.

 

 

 

 

 

Bu çelik yapılar çevre dostu yapılardır ve yüksek oranda geri dönüştürülebilir malzemeler içermektedir.

Tüm çelik ürünler, deneyimli profesyonellerden oluşan deneyimli teknik ekip kontrolü altında modern fabrika ortamında üretilmektedir. Ürünler inşaat alanında taşınmaya hazır olduğunda, çelik yapıyı birkaç gün veya birkaç hafta içinde kolayca ve hızlı bir şekilde monte edebilirsiniz.

 

 

Çelik yapılar müşterilerin avantajına olan ve müşterilere çeşitli çekici özellikler sunan yapılardır. Çelik yapıların artan popülaritesinin arkasındaki ana sebep budur.

Çelik depo hangar binaları sanayide, tarımda, butik üretim ve depolama olan tüketim malları, dayanıklı tüketim, v.b. gibi farklı sektörlerde uygulamalara sahiptir.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek