Tiny House Model CMZ-8001

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Tiny House Özellikleri Nelerdir?

Tiny house, 10 ila 30 metrekare arasında boyutlara sahip olabilir. Tiny house modelleri sabit ya da mobil evler şeklinde tasarlanabilir. Tekerlekli ev olarak da tasarlanabilen tiny house’lar taşınabilir ev haline de gelerek farklı alanlara kolayca taşınabilir, hatta karavan olarak da kullanılabilir.

 

 

 

Tek katlı ya da iki katlı olarak tasarlanabilen tiny house’larda veranda alanları da yer alabilir. İmarlı, imarsız arsanızda ya da bahçenizde konumlandırabileceğiniz bu evleri ihtiyacınıza bağlı olarak tüm yıl boyunca ya da dönemsel olarak da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kişilerin ihtiyaçlarına, beklentilerine ve zevklerine göre özel olarak tasarlanan tiny house’ların pratik ve akıllı çözümler sunması oldukça önemlidir. Özellikle çok amaçlı alanlar ve depolama çözümleri ile küçük alanlar çok daha verimli hale getirilebilir. Eğer bir tiny house sahibi olmak istiyorsanız evinizin özelliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tiny House Faydaları Nelerdir?

Tiny house pek çok konuda fayda ve avantaj sunar. İşte tiny house’un en çok öne çıkan faydaları:

●    Tekerlekleri bulunan tiny house modellerini dilediğiniz yere kolayca taşıyabilir, karavan ruhsatı alarak karavan olarak da kullanabilirsiniz.
●    Tiny house, özellikle de kendi arsanız ya da bahçeniz varsa çok daha uygun fiyata ev sahibi olmanıza ve kira masrafı olmadan ikamet etmenize olanak tanır.
●    Evin küçük bir alana sahip olması her açıdan çok daha az maliyet ile yaşamanıza destek olur. Aynı zamanda temizlik ve bakım masrafları da oldukça azdır.
●    Tiny house’lar küçük oldukları için daha az eşyaya sahip olmanıza neden olabilir. Ancak bu sayede daha az eşya ile daha pratik bir yaşam şekli geliştirebilir, daha minimal ve sade bir hayat kurabilirsiniz.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek