Tiny House Model CMZ-8002

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

CMZ PREFABRİK tekerlekli veya sabit şekilde inşa edilebilen Tiny House, tatilinizi istediğiniz yerde geçirmeye ve bu sırada evinizdeki konforu sürdürebilmenize olanak sağlıyor. Tiny House’lar tercihinize göre her şekil, form ve boyutta olabiliyor. Ayrıca güneş paneli sistemi, lityum pil enerji depolama, kompost tuvalet, oluşan gri suyun sulama için yeniden kullanılması gibi özellikleri sayesinde sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

 

Tiny House Boyutları Nelerdir?

Tekerlekli evinizi karayolu kanunu gereği dahilinde üretebiliyoruz: Maksimum yükseklik 4 m; Maksimum genişlik 2,5 m; Maksimum uzunluk 9m’dir (çekme çubuğu dahil 10,5m); Maksimum ağırlık 3,5 tondur.

Cmz Prefabrik Tiny House Firmamız Kişiye Özel Proje bazlıda çalışmaktadır. Kendinizde özel bir Tiny House istiyorsanız hemen durmadan bizimle iletişime geçin.

Tiny House Hangi Malzemelerden Yapılır?

Tiny House, dış cephe kaplamasında uzun ömürlü ve tüm doğal koşullara dayanıklı malzemeler kullanılır.

Boyalı galvaniz trapez sac ile birlikte isteğe göre Thermowood ahşap tercih edilebilir.

Duvar ve tavan kaplamasında suya ve neme dayanıklı kontrplak kullanılır ve üzerine istediğiniz renkte boya ve duvar kâğıdı uygulanabilir.

Zemin kaplamasında isteğe göre parke ya da seramik, ıslak hacimlerde de seramik kaplama seçenekleri bulunmaktadır.

Isı ve ses yalıtımının en üst düzeyde sağlanabilmesi için duvarlarda, zeminde ve çatıda mineral yün veya taş yünü uygulanır.

Dış cephe kaplamasından önce DuPont Tyvek buhar dengeleyici nem bariyeri ile kaplanır. Üzerine ahşap lambri, boyalı sac kenet kaplama veya muadili malzemeler kullanılır.

Tiny House Çeşitleri Nelerdir?

Her biri kendine özgü özelliklere ve tasarıma sahip birçok farklı Tiny House türü vardır. İşte birkaç yaygın küçük ev türü

Çekilebilir Tiny House: Römork üzerine yapılan ve kolaylıkla farklı yerlere çekilebilen küçük evlerdir.

 

 

Yurtlardan, çadırlardan, karavanlardan ve daha fazlasından inşa edilenler de dahil olmak üzere başka birçok küçük ev türü de vardır. Sizin için doğru olan Tiny House, bütçenize, yaşam tarzınıza ve bulunduğunuz yere bağlı olacaktır. Firmamız sizlerin bütçe durumuna göre farklı projelerde gerçekleştirebilmektedir. Hemen bizi arayın ve genel bilgi alın.

 

 

 

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek