36m2 Prefabrik Aile Sağlığı Merkezi

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Prefabrik aile sağlık merkezleri  herkesin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte üretiliyor. Sizler küçük boyutlarda bir poliklinik oluşturmak isterseniz tercih ettiğiniz metrekare boyutuna göre prefabrik poliklinik oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tüm prefabrik yapılar belirli bir proje dahilinde tasarlanıyor. Bu nedenle proje yapım esnasında poliklinik için eklemek istediğiniz noktalar var ise ekleyebilirsiniz.

 

 

Prefabrik aile sağlık merkezi  yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi Prefabrik aile sağlık merkez kullanılan malzemelerin ne olduğudur. Prefabrik yapılarda kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmakla birlikte çelik konstrüksiyon ürünler kullanılmaktadır. Çelik malzemeler, prefabrik yapıların kullanımının daha uzun vadeli olmasına yardımcı olur ve deprem gibi doğal afetlerden etkilenmemesini sağlar.

 

 

İster çift katlı, isterseniz de tek katlı olarak tercih edebileceğiniz prefabriklerin fiyatları boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek olarak gösterilecek olur ise tek katlı Prefabrik aile sağlık merkezi ile çift katlı poliklinik fiyatları aynı fiyatlarda değildir. Sizler kendi ihtiyacınıza ve bütçenize göre prefabrik poliklinik modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz. CMZ PREFABRİK ürettiği prefabrik poliklinik, sağlık ocağı, aile sağlığı merkezi  binaları rahat ve tıbbi tedavi ortamı ile hasta tedavi etmek üzere tasarlanmıştır.

Prefabrik aile sağlık merkezi, fabrika gibi steril ortamlarda üretilen bir yapıdır. Her detayı fabrikalarda kesilerek tasarlanmasından dolayı çevreye zarar verecek herhangi bir hafriyat atığı oluşturmuyor. Maliyet bakımından da bütçe dostu olan buPrefabrik aile sağlık merkezi sizler de faydalanarak istediğiniz tüm lokasyonlara yaptırabilirsiniz. Prefabrik yapılarda bilinmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi geri dönüştürülebilen malzemelerden yapılıyor oluşudur. Her detayı ile kendine hayran bırakmayı başaran bu yapılar ile sizlerde uygun fiyatlı bir Prefabrik aile sağlık merkezi yaptırmak isterseniz prefabrik fiyatlarını öğrenerek alanında uzman kişiler aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek