Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

CMZ Prefabrik gücüyle, kurulduğumuz 2011 yılından bugüne, ön üretimli yapı sektöründeki bilgi ve tecrübemiz sayesinde, dünyaya yeni ürünler, yenilikçi teknolojiler ve yapı çözümleri sunuyoruz. Farklı coğrafyalarda, zorlu koşullarda, ihtiyaca göre geliştirdiğimiz büyük ölçekli projeleri hızlı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Modüler konteyner, panel prefabrik, hafif çelik ve hibrit yapı sistemleriyle tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini entegre bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu yapı sistemleriyle, şantiye mobilizasyonundan acil yerleşim yapılarına, toplu konutlardan okul ve hastane gibi çok amaçlı yapılara uzanan çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri geliştiriyoruz. Ön üretimli yapı sistemleri ile alternatif bir yapı anlayışı ortaya koyuyoruz, geliştirdiğimiz ürün ve çözümlerle bu anlayışın daha çok ülkeye ve daha çok insana ulaşmasını sağlıyoruz.

Misyon

Müşterilerimize yaratıcı, kaliteli ve çevreye duyarlı prefabrik yapı çözümleri sunarak yaşam ve iş alanlarını dönüştürmek; güvenilir, uzun ömürlü ve estetik yapılar inşa etmek.

Vizyon

Prefabrik inşaat sektöründe lider bir konuma yükselerek, yenilikçi teknolojiler ve sürdürülebilir uygulamalarla geleceğin yapı trendlerini belirlemek; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak dünya genelinde tanınan bir marka olmak.

20 Yılı aşkın Tecrübe

CMZ Prefabrik

"Prefabrik Çözümlerde Kalite ve İnovasyonun Adresi!"

0
Profesyonel Çalışan
0 +
Tamamlanan Proje
0 +
Kurumsal Referans
0 +
Mutlu Müşteri

Neden Biz ?

Profesyoneliz

Profesyoneliz çünkü işimizi titizlikle yapıyor, her detaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için gayret gösteriyoruz. Uzman kadromuzla her projeye profesyonel bir yaklaşım sergiliyoruz, çünkü sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli önceliktir.

1605772028_x_20200506110922-2-Photoroom
1605771875_x_uploads_30-01-20_879_109-m2-celik-ev-Photoroom (1)

Güveniliriz

Güveniliriz çünkü müşterilerimizin bize duyduğu güveni korumak ve artırmak için çalışıyoruz. Her adımda dürüstlüğü ve şeffaflığı esas alıyoruz. Söz verdiğimiz şeyleri yerine getirmek için azami çaba gösteriyoruz. Prefabrik ihtiyaçlarınızda bize güvenebilirsiniz, çünkü biz güvenilir bir ortakız.

Uzmanız

Uzmanız çünkü sektördeki bilgi birikimimiz ve deneyimimizle öne çıkıyoruz. Her projeye teknik bilgi ve kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz. Yenilikçi çözümlerimizle sizi ileriye taşıyor, her zaman en iyi sonucu elde etmeniz için çalışıyoruz. Prefabrik yapılarda uzmanız, çünkü bizim için her detay önemlidir.

1605771682_x_20200506110554-2-Photoroom
× Whatsapp Canlı Destek