39m2 1+1 Prefabrik Konut

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Hobi Bahçesi Nedir?

Şehir yaşamının insan üzerinde oluşturduğu stresi atabilmek için şehir yakınında oluşturulmuş mini bahçelere hobi bahçesi denir. Hobi bahçeleri şehir hayatından kaynaklanan gürültü, trafik, iç içe yaşamın getirdiği sorunlara çözüm getirmek için geliştirilmiştir. Çoğunlukla belediyeler tarafından desteklenmektedir.

 

Hobi Bahçesi Evi Nedir?

Hobi bahçelerinin içerisinde hazırlanan evlere hobi bahçesi evi denir. Genelde minimal yaşama özel 1+1 planda inşa edilir. CMZ PREFABRİK uzmanlığıyla tasarlanan 39m2 Hobi Bahçesi Ev Modelleri beklentileri en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmıştır.

 

 

Hobi Evleri Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik hobi evi fiyatları maliyet açısından en ekonomik modelleri oluşturur. Ocak 2023 rayiçlerine göre CMZ PREFABRİK uzmanlığı ve kalite garantisi altında üretilen 28 m2 1+1 hobi evleri fiyatları 110.000 TL civarındadır. Daha fazla ekonomik bahçe evi arayışları için 21 m2 1+1 hobi bahçesi konteyner fiyatları 62.000 TL’dir. Bu fiyat Ocak 2023 fiyatlarına göre önerilmiş olup uzun ömürlü ve güvenli konut modeliyle öne çıkar.  Konteyner bahçe evi modeli aynı gün oturuma hazır olması avantajına sahip. Yine 39 m2 hobi ev modelindeki konutun kurulumu sadece 1 günde tamamlanabilmektedir. Kurulum sonrası şap ve boyası tamamlanan ev günler içerisinde oturuma hazır hale getirilmektedir.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek