400m2 Prefabrik Yatakhane Binası

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Prefabrik Şantiye Nedir?

CMZ Prefabrik şantiye teknoloji kullanımıyla hızlı üretim, kolay taşıma ve her türlü saha şartlarında hızlı kurulum avantajına sahip yapı güvenliği, ergonomi ve ekonomik fiyatlarıyla öne çıkan şantiye binalarına prefabrik şantiye denilmektedir.

 

Şantiye binaları sandviç panelle daha hızlı üretiliyor

Sandviç paneller, galvaniz levha arasında kullanılan; EPS (polistren), poliüretan ve taşyünü 3 farlı iç dolgu malzemesi ile şantiye alanlarında oldukça yüksek bir ısı, su, ses izolasyonu sağlar ve nem yoğunlaşmasını önler. Yangına dayanıklılık ve ses yalıtımında mükemmel en güvenilir yalıtım malzemesidir. Kendinden boyalı sac ile boya istemeyen prefabrik şantiye kampları, çalışma ofisleri, yatakhane, yemekhane ve wc duş gibi her türlü geçici barınma ihtiyacının karşılayan ve sökülüp başka yere kurulan pratik ve ekonomik uygun yapılardır.

Prefabrik Modüler Binalar: İşçileriniz İçin Kaliteli Bir Yaşam

CMZ PREFABRİK Modüler binaları, iş ve petrol endüstrisinde oldukça tanınan bir markadır. Dünyanın her yerinde modüler şantiye yapıları ve Petrol Sahası konut projeleri gerçekleştirdik. Hızlı kurulan modüler yapılarımız, çalışanlarınızın üretkenliğini önemli ölçüde artıracaktır. Birçok büyük şirket, her türlü Modüler insan kampı binasının geliştirilmesi ve kurulumu için CMZ PREFABRİK seçmiştir. Çalışanların kendilerini evlerine yakın hissettikleri ortamlar yaratma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.

 

CMZ Prefabrik İşçi kampları ve İşçi Barınağı ihtiyaçlarınıza yönelik modüler konaklama çözümleri. Karmod panelli modüler yapılar, kamyonlarla veya büyük gemilerle Avrupa, Afrika, Amerika ve dünyanın her yerine gönderilebilir. Yaklaşık% 60’ı tamamlanmış olarak teslim edilen bu prefabrik binalar hızlı bir şekilde kurulabilir ve çok kısa bir süre içinde faaliyetegeçirilebilir geçirilebilir.

 

 

İşçi barınma alanları için modüler yapılar

CMZ PREFABRİK büyük ölçekli şantiye yapıları maksimum dayanıklılık, mükemmel yaşam alanları sunar ve tek veya çok katlı bina yapıları olarak hızla inşa edilebilir.  Prefabrik işçi barınma alanları için hızlı kurulması, kaliteli olması, riskleri azaltması, karlılıkla büyük avantaj sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek