415m2 Prefabrik İdari Ofis Binası

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Yeni Nesil Çok Katlı Ofis Yapıları

Gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında bir çok yönetim ofisi projesi gerçekleştiren CMZ  prefabrik ofis çözümleri arasında, yönetim merkezi ofisi, belediye başkanlık binası, satış ofisi, tanıtım ofisi, şantiye yönetim ofisi, şube müdürlüğü ofisi, sağlık ocağı, muhtarlık gibi çok sayıda ofis çözümü yer almaktadır.

 

Hazır Ofisler Artık Daha Uygun Fiyatlara

İnşaat sektöründe yaşanan ciddi problemler ve ekonomik kriz inşaat malzemelerini de derinden etkileyerek fiyatların olduğundan daha yüksek tutarlarda yer almasına neden oluyor. Bu nedenle, inşa edilecek olan ofisler ofisin bulunduğu konum başta olmak üzere birçok faktörden kaynaklı olarak makul değerinin çok üzerinde fiyat belirlenerek kiralama yapılıyor ya da satışa sunuluyor. Prefabrik yapılar son dönemlerin en trend ürünleri arasında ilk sırada yer almasından dolayı hazır ofis olarak da tercih ediliyor.

 

 

 

 

Hazır Ofis Yapım Süreçleri Nelerdir?

Hazır ofis yapım süreçleri son teknoloji ürünler ile fabrikalarda tamamlanıyor. Sizler hazır ofis modelleri arasından talep etmiş olduğunuz modeli alanında uzman kişiler aracılığı ile hazır ofis programları ile tasarlayabilirsiniz. Tasarım aşamasında ne tür bir ofis talep ettiğinizi, ofis içerisinde yer alacak olan odaların hangi boyutlarda olacağını projede belirtebilirsiniz. Hazır prefabrik ofis tasarım ve proje aşaması tamamlandıktan ve ilgili bölümlerden onay alındıktan sonra fabrikalarda milimi milimine hesaplanarak kesim işlemlerine başlanır. Kesim işlemleri sonrasında kurulum yapılacak olan alanlara nakliye araçları ile gönderim sağlanır. Yaklaşık olarak 2 ila 5 iş günü içerisinde tercih etmiş olduğunuz boyuta göre yapımı tamamlanır. Kurulum süreçleri de yaklaşık 2 iş günü kadar bir zaman diliminde yapılır. Ofis içerisinde tesisat, elektrik ve benzeri tüm bakım onarım işlemleri alanında uzman kişiler tarafından eklenir. Sizlerin ekstra herhangi bir harcama yapmanıza gerek kalmaz.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek