450m2 Prefabrik Yatakhane Binası

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Konforlu işçi kamp yapıları: Prefabrik modüler konut çözümlerimizle endüstriyel alanda konut, daha düşük enerji maliyetleri ve ev konforundan yararlanın. Bu tesisler, uzun vadede ihtiyacınıza göre, tüm projenizin benzersiz gereksinimleri için tamamen özelleştirilebilir olarak inşa edilmiştir. Büyük veya küçük fark etmeksizin muhafaza seçenekleri, ısı kontrol ekipmanları, geniş yaşam alanları, büyük saklama dolapları, yumuşak yataklar ve oda başına bir televizyon ile çalışanlarınızın kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar.

Dünyanın En İyi Modüler İşçi Kamp Binaları

Petrol sahası gelişimi için en büyük zorluk, gelişmemiş uzak yerlerde işgücü barınması sağlamaktır.CMZ  prefabrik modüler kamp binaları, ön mühendisliği yapılmış modüler kamp binaları ile en iyi çözümü sağlar.  Binalarımız, operasyonlarınızı hızlı bir şekilde başlatmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olmak için hızlı ve verimli bir şekilde tasarlanır, üretilir ve devreye alınır.  Karmod, her kamp düzeni için modüler konaklama imkânları sunar. Bütün kamplar, sizin isteklerinize özel olarak üretilip, düzenlenebilir.

 

12 yılı aşkın tecrübesiyle CMZ PREFABRİK, tüm modüler konaklama projelerini, ticari modüler binaları, modüler hastaneleri, modüler okul binalarını, prefabrik huzurevlerini, prefabrik modüler binaları, ofisleri ve şantiye ihtiyaçlarını içerir. Modüler yapıların kurulumu kolayca kaldırılıp, başka alanlara, çevreye fazla zarar vermeden taşınabilir.

 

İşçi barınma alanları için modüler yapılar

CMZ PREFABRİK büyük ölçekli şantiye yapıları maksimum dayanıklılık, mükemmel yaşam alanları sunar ve tek veya çok katlı bina yapıları olarak hızla inşa edilebilir.  Prefabrik işçi barınma alanları için hızlı kurulması, kaliteli olması, riskleri azaltması, karlılıkla büyük avantaj sağlayacaktır.

 

 

 

İster geçici ister kalıcı, uygun fiyatlı işçi şantiye kampları arıyorsanız, doğru yerdesiniz. CMZ PREFABRİK, birçok farklı amaç için kullanılabilen ticari modüler binalar ve yatakhane binaları üretmektedir.

 

 

Madencilik ve Petrol Kampları, İnsan Kampları, İşçi kampları, Endüstriyel Konutlar için özel projenizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik iş gücü çözümlerini ve modüler binaları tasarlama ve tamamen özelleştirme konusunda seçkin bir yeteneğe sahip çok çeşitli endüstri ve sektörlere gururla hizmet ediyoruz.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek