60m2 2+1 Prefabrik Konut

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

60 M2 Prefabrik Ev

Büyük ve geniş bir eve sahip olmak artık prefabrikler ile daha mümkün. Hem uygun, hem büyük, hem de istenilen her konuma uyum sağlayabilen prefabrik evler arasında 60 M2 prefabrik ev en çok tercih edilen evler arasında yerini alıyor. 4 kişilik ya da daha kalabalık aileler için uygun olan bu prefabrik evler istediğiniz ebatlara uygun olarak üretilmesi ile sizlerin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor

Doğa ile iç içe, her sabah doğanın farklı manzarasını görebileceğiniz bir yaşam elde etmek isterseniz prefabrik ev seçeneklerinin sizlere sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak arsanızın bulunduğu tüm noktalara 60 M2 prefabrik ev modeli yaptırarak kendinize ait bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik ev yapımında tercih edilen kaliteli malzemeler evlerin daha dayanıklı olmasına yardımcı oluyor ve uzun yıllar kullanıma uygun olmasına yardımcı oluyor.

 

60 M2 Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

60 M2 Prefabrik ev modelleri istenilen her modele uygun yapılabiliyor. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bu ev modelleri sayesinde uzun yıllar oturabilme şansı elde edebileceğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. 60 M2 prefabrik ev modellerinin her noktasını aktif olarak kullanabilme şansınız bulunuyor. Bu nedenle istediğiniz modeli kolaylıkla yaptırabilir ve evinizin ne şekilde görüneceğine kendiniz karar verebilirsiniz.

Prefabrik Evler İle Kaliteli Bir Yaşama Sahip Olun

Tek katlı prefabrik ev 60 m2 gündoğumu modeli istediğiniz her alana kurulum yapılabiliyor. CMZ PREFABRİK  modeli, 2+1,60M2 kullanım alanıyla ferah ve nefes aldıran bir yaşamı ayağınıza getiriyor. Ev yapımında zamandan tasarrufta edebilme imkanınız bulunuyor. Evin tüm detayları sizlere hazır olarak teslim edilmesinden dolayı ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek