69m2 2+1 Prefabrik Konut

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

69 M2 Prefabrik Ev

Son dönemlerde minimalist yaşamı benimseyen insanlar ilk olarak daha küçük bir evde yaşamak istiyorlar. Aynı zamanda klasik betonarme inşaat sektöründe de son dönemlerde en çok 1+1 ve 50 ila 70 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip evler yapılarak satışa sunuluyor. Küçük evlerin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler 69 metrekare evleri tercih ediyor.

 

Prefabrik evlerin sahip olduğu fiyat politikası her bütçeye hitap etmesinden dolayı kullanıcıların ilgi odağı oluyor. Yeni bir ev satın almak isteyenler, sahip olduğu arsaya müstakil bir ev inşa etmek isteyenler, ufak çaplı kendine ait doğa ile iç içe hayallerinde ki evi inşa etmek isteyenler prefabrik sektörü ile artık istek ve arzularını daha kolay bir şekilde yerine getirebiliyor. Hem kaliteli, hem güvenilir hem de birbirinden modern ev seçenekleri ile satışa sunulan bu evler istediğiniz her konuma inşa edilebiliyor.

 

 

Prefabrik sektöründe en çok tercih edilen yapılar evlerdir. Bu evler hem herkese hitap edebilmesi hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı ev sahibi olmak isteyen kişilerin tercihidir. İstediğiniz ev modelini kolaylıkla yaptırabilme fırsatı elde edebileceğiniz prefabrik evler düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı istediğiniz her noktada yaptırabilirsiniz. Her türlü hava koşuluna uygun olan bu prefabrik evler 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden üretiliyor olup oldukça dayanıklıdır.

 

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek