70m2 2+1 Prefabrik Çelik Ev

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Çelik Konstrüksiyon Ev ve Yalıtım

CMZ Prefabrik Çelik konstrüksiyon ev sahibi olmak istiyorsunuz, ancak evinin nasıl bir yalıtım sistemine sahip olacağından emin olamıyorsunuz. Merak etmeyin! Çelik konstrüksiyon ev de tıpkı geleneksel yöntemler ile yapılmış ev gibi son derece farklı yalıtım yöntemleri ile yalıtılabilir. Yapılan sağlıklı bir mantolama ile, aşınma ve nem gibi problemlere karşı evinizi koruyabilirsiniz.

Galvanize hale getirilmiş çelik malzemelerle yapılan evler, özellikle nemli bölgelerde tercih edilebilir, Zira bu malzeme nem ile aşınmaz. Bunun yanısıra paslanma sorunu da yaşanmaz. Kimi farklı malzemelerle yapılan evler, zaman zaman haşerelerin saldırısına uğrarlar. Temelde sorunlara neden olan bu gibi durumların düzeltilmesi de oldukça zordur. Öte yandan çelik konstrüksiyon ev ve binalarda bu tarz sorunlar yaşanmaz. Farklı yalıtım seçenleri ile eviniz güvenceye alınır.

Yaptıracağınız çelik konstrüksiyon ev dışarıdan güzel bir şekilde görünüyor. Peki, içinde neler oluyor? İç mimarı açıdan da çelik konstrüksiyon ev ve binalar tıpkı geleneksel yöntemlerle yapılan evler gibidir. Bunu biraz daha detaylı analiz edelim şimdi. Bu evlerin içerisindeki elektrik tesisatı tıpkı öteki evler gibidir. İnternet bağlantısı, televizyon girişleri, prizleri ve elektrik düğmeleri ile tam teşekküllü hizmet verir.  Çelik kapı ya da hırsızlığa karşı yöntemler bu evlere entegre edilebilir.

Isınma sistemleri gelişmiştir. Kalorifer sistemleri, sıcak şu ve yemek pişirme imkanları normal evleri aratmaz. Aynı şekilde evin içerisini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. çeşitli farklı ağırlıktaki mobilyalar evin içerisine rahatça yerleştirilir. Bunun yanısıra bu evlerin pencere ve kapıları da isteğe göre ayarlanabilir. İsterseniz pimapen, isterseniz ahşap kaplamalı şekilde pencere ve kapı çerçeveleri yaptırabilirisiniz. Bu evlerde güvenlik önlemleri de rahatça alınabilir.

 

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek