85m2 2+1 Prefabrik Çelik Ev

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

 

 

 

Depreme dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü yapısı yüksek ses, ısı ve su izolasyonu ile konforlu alanlar sağlayan hafif çelik yapılar ile müşterilerimizin
isteği doğrultusunda sınırsız seçeneğe sahip, estetik tasarımlı ve çevre dostu ofis, konut, villa vb yapılar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapı teknolojisinin kullanıldığı lüks hafif çelik villalar, estetik görünümleri ile fark yaratmaktadırlar. CMZ Prefabrik’nin üstün teknolojisi ve üretim güvencesi ve alanında profesyonel ekibi ile, müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığı hafif çelik villa çözümleri dayanıklılığı ile de ön plana çıkmaktadır.

 

 

 

 

Hafif çelik villa yapılarının dış cephesinde Hekim Holding bünyesinde üretilen A1 sınıfı yanmaz fibercement levhalar, farklı desen ve farklı kesim teknikleri ile uygulanmaktadır. Aynı şekilde iç cephe, kolon ve tavanlarda da fibercement levhaların farklı uygulama şekillerini görmek mümkündür.

 

 

 

 

 

 

CMZ PREFABRİK  ürettiği hafif çelik villalarda ısı ve ses izolasyonunu düşünerek yapı bileşenlerini detaylandırmaktadır. Enerji tüketim giderlerini minimuma indirgemeyi hedeflemektedir.

 

 

 

Konutlar modern tesislerde teknoloji kullanımıyla yeni geliştirilmiş sistemle ön üretimli modelle gerçekleştirilir. Bu yenilikçi sistemde özel yazılım programlarda tasarlanan ev projeleri makine hatlarından geçerek şekillenir. Tasarımdaki detaylar üretimde birebir özellikleriyle elde edildiğinden tasarımdaki konut estetiği üretimde de sürdürülür.

 

 

 

 

 

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek