Fibercement Panel

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

 

Fibercement panel sistem binalar, pres panel ve karkaslı panel olarak iki farklı sistemle üretilir. Pres panel binaların duvarlarının her iki yüzü de fibercementtir. İzolasyon malzemesi olarak EPS kullanılır. Fibercement levhalar EPS’nin iki yüzüne yapıştırılır.

Karkaslı panel binaların duvarlarının her iki yüzünde de fibercement kullanılır. Müşterilerin ihtiyacına göre izolasyon malzemesi olarak EPS veya taş yünü kullanıldıktan sonra fibercementler özel profil karkasa vidalanır. Prefabrik yapıların çatılarında kullanılan makaslar ve çok katlı binaların kat aralarındaki döşemeler Profacto teknolojimiz ile tamamen kaynaksız ve cıvata bağlantılı olarak üretir. Fibercement panel sistemle daha hızlı ve daha ekonomik olarak inşa edilen prefabrike yapılar, birden fazla kurulum ve demontaj özelliğine sahiptir.

Diğer bir seçenek olan patenti bize ait fugalı paneller estetiğin ön planda tutulduğu konut ve çok amaçlı yapılarda tercih edilmektedir. Panelin dış yüzündeki fibercementin yüzeyinde yatay çizgiler oluşturulmaktadır. Tercihe göre pres panel veya karkaslı panel olarak yapılabilmektedir.

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek