Tiny House Model CMZ-8003

Ürün Kategorilerimiz

Katalog & Broşürlerimiz

Uzman Ekibin Tavsiyesine mi ihtiyacınız var?

Hemen bize ulaşın

Tiny House Özellikleri Nelerdir?

Tiny House, sahibinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak çok çeşitli özelliklerle donatılabilir. Küçük evlerin bazı ortak özellikleri şunlardır:

Kompakt Cihazlar: Tiny Houselar genellikle soba, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi küçük, enerji tasarruflu cihazlar bulunur.

Yerden Tasarruf Sağlayan Mobilyalar: Tiny Houselarda genellikle, katlanarak yatağa dönüşen bir kanepe gibi çok amaçlı kullanılabilen çok işlevli mobilyalar bulunur.

Loft Yataklar: Birçok Tiny House evde uyumak veya depolamak için kullanılabilecek bir çatı katı alanı vardır.

Güneş Panelleri: Tiny Houselar genellikle elektrik üretmek ve şebekeye olan bağımlılığı azaltmak için güneş panelleri bulunur.

Yağmur Suyu Toplama Sistemleri: Bazı Tiny Houselarda, evde kullanılmak üzere yağmur suyunu toplamak ve depolamak için sistemler bulunur.

Kompostlama Tuvaletleri: Bu tür tuvaletler, atıkları parçalamak için bakteri ve diğer doğal süreçleri kullanır ve geleneksel bir septik sisteme olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Şebekeden Bağımsız Yetenekler: Bazı Tiny Houselar, pişirme ve ısıtma için propan tankları ve su depolama tankları gibi özelliklerle tamamen kendi kendine yetecek şekilde tasarlanmıştır.

Yine, bunlar Tiny House ların sahip olabileceği özelliklerden sadece birkaçı. Küçük bir evin kendine özgü özellikleri, sahibinin ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olacaktır.

CMZ PREFABRİK Tiny House Firmamız tam da burda devreye girmektedir, isteğinize bağlı olarak üretimlerimizde mevcuttur. Hemen bizimle iletişime geçin ve genel bilgi alın.

 

 

 

“Sürdürülebilir Konfor, Taşınabilir Yaşam!” CMZ Konteyner

× Whatsapp Canlı Destek